O projekte


REZIDENCIA BOJNICE - novovznikajúca lokalita mesta, kombinujúca výstavbu moderného obytného súboru so 60 bytovými jednotkami a 32 parcelami určenými na individuálnu výstavbu s cieľom v maximálnej možnej miere využiť danosti územia pre príjemné a atraktívne bývanie v rodinných domoch a v bytových jednotkách s komfortom približujúcim sa bývaniu v rodinnom dome.

Obytný súbor pozostáva zo 60 bytových jednotiek, ktoré sú situované do 5 totožných obytných blokov. Každý obytný blok tvoria vždy 3 rovnaké obytné sekcie po 4 byty. Všetky stavby obytného súboru budú napojené na inžinierske siete, ktoré budú vybudované v rámci výstavby celého areálu. Súčasťou výstavby je aj prístupová komunikácia s parkovacími miestami v cene bytu.

Celkovo obytný súbor obsahuje 60 bytových jednotiek so 4 základnými dispozíciami bytov. Ako na prízemí, tak i na poschodí každej obytnej sekcie sa nachádza jeden dvojizbový a jeden trojizbový byt. Pivnice pre všetky byty sú umiestnené na prízemí každej sekcie. Byty na prízemí obsahujú okrem terasy aj predzáhradky. Každý byt na poschodí zasa disponuje priestranným balkónom. Predbežný termín kolaudácie bytov je Máj 2022.

Individuálne pozemky

Celá lokalita uvažuje okrem výstavby 60 bytových jednotiek aj vytvorenie 32 parciel, určených na výstavbu rodinných domov. V rámci prípravy lokality budú mať všetky parcely k dispozícii možnosť pripojenia na novo budované rozvody inžinierskych sietí v bezprostrednej blízkosti parcely, prípadne priamo na parcele. Jedná sa o možnosť pripojenia na vodovod, dažďovú aj splaškovú kanalizáciu a na elektriku. Rozvody plynu riešené nebudú.

Rezidencia Bojnice

Lokalita

Bojnice sú historické mesto situované v oblasti Hornej Nitry. Mesto disponuje komplexnou občianskou vybavenosťou a bohatými možnosťami voľnočasového aj kultúrneho vyžitia. Vďaka tomu sa stalo mimoriadne vyhľadávané medzi turistami, ako aj ľuďmi túžiacimi vymeniť ruch veľkého mesta za pokojné bývanie v blízkosti prírody, bez nutnosti vzdať sa mestského komfortu.

Poloha a doprava

Mesto Bojnice priamo susedí s okresným mestom Prievidza, ktoré disponuje pravidlným vlakovým spojením ako aj autobusovou stanicou. V rámci mesta je zabezpečená autobusová doprava SAD ako aj pravidelná linka do mesta Prievidza.

Občianska vybavenosť

Priamo v meste nájdete všetku potrebnú vybavenosť pre pohodlný život. Samozrejmosťou sú obchody Coop a Tesco, pekáreň, lekáreň, či bankomaty. Rodiny s deťmi uvítajú miestnu škôlku, základnú školu a detské ihrisko rovnako ako mestský park, ktorý sa nachádza v tesnej blízkosti - na začiatku mesta Prievidza. Samozrejmosťou je zdravotná starostlivosť, ktorú zabezpečujú miestne ambulancie a nemocnica Bojnice.

Šport

Lokalita ponúka bohaté možnosti na športové vyžitie. V meste Prievidza sa nachádza športové letisko a miestny aeroklub. Samozrejmosťou sú tenisové kurty a futbalové ihrisko. Oddych a regeneráciu naopak zabezpečia miestne kúpele Bojnice. V okolí nájdete vodné nádrže (Kanianka, Nitrianske Rudno) ako aj menšie lyžiarske strediská ( Ski Cigeľ, Skiarena Fačkovské sedlo, Ski Čičmany). Hráči golfu určite ocenia neďaleké golfové ihrisko v Sebedraží.

Zábava a voľný čas

Bojnice sú vyhľadávaným turistickým mestom, azda najznámejším miestom v meste je Bojnický zámok, ktorého návštevu ocenia všetky generácie. V tesnej blízkosti zámku sa nachádza taktiež veľmi známa bojnická ZOO. Veľmi obľúbenou atrakciou je vyhliadková veža nad Bojnicami - Čajka v oblakoch. Vzhľadom na turistický potenciál mesta v okolí nájdete množstvo kvalitných reštaurácii a barov.

Kontaktujte nás

REALITY COMFORT Prievidza
JUDr. Ľubica Hrdá

 Telefón

 Web

www.realitycomfortpd.sk
Výhradný predajca projektu